Vítejte v deníku naší dřevostavby Kolovrátek!

16.1. - Obkladačské práce pokračují

17. ledna 2011 v 0:11 | Eva |  Interiéry
Další týden je za námi a opět jsou vidět za obkladači pokroky. Pokud pojedou tímto tempem, tak mají příští týden hotovo (kromě spodní koupelny, která se bude dělat až dorazí ta "zatra" vanička).

Tak nejprve to, co už je zcela hotovo a to je spíž. Vypadá to ještě lépe než minulý týden.
Spíž je hotová
Dále v horní koupelně i na WC přibyly tzv. kamenické spoje kolem špalet oken a téměř všude je vyspárováno. Pravděpodobně ve středu přijedou zbývající dekory z Itálie a také vana a tak se budou moci tyto dvě místnosti zcela dodělat. Sanita už je také objednaná - teď ještě uháníme instalatéra, aby nám tam vše přidělal ke zdi, podlaze atd.  Díra v obkladech je na větrák - ten už naštěstí máme vybraný. Mimochodem; to by člověk nevěřil, co všechno za "blbosti" se musí vybrat, když to člověk chce mít dokonalé - například o ovládacím tlačítku na Geberit se dohadujeme už měsíc).
Vyspárované WC
Pokročilo se i ve velkoformátových dlažbách v kuchyni a v zádveří. Komplikovanější byl jen spárořez v zádveří, kde není moc stěn do pravého úhlu a také jsme dost řešili s Lukášem detail v kuchyni, aby nám tam pak přesně na vymezené místo pasovala kuchyňská sestava. Vypadá to moc dobře.
Dlažba v kuchyni
Dlažba v zádveří
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama