Vítejte v deníku naší dřevostavby Kolovrátek!

26.9. - A je vymalováno

27. září 2010 v 0:25 | Eva |  Vrchní stavba
Tento týden došlo k důležitému okamžiku: stavba nám byla 23.9. po 164 dnech stavby předána od společnosti Penatus a malíř dokončil svoji práci, takže je skutečně "vymalováno".

Minulý týden nás Penatus vyzval, abychom se připravili k přejímce stavby, takže jsme minulý týden procházeli celý dům a zaznamenávali nedodělky. Dlužno říci, že Penatus odvedl perfektní práci a moc jich nebylo. Následně ve čtvrtek proběhlo oficiální předání s vyhotovením protokolu. V podstatě vše bylo již opraveno- chybí jen nainstalovat krabičky od vypínačů a zásuvek, protože to čekalo na dokončení výmalby, a finální vysátí podlah. Předání od Penatu, ale má také jednu podstatnou nevýhodu - zmizel nám ze zahrady "zelený domeček" Johnny servis, takže jsme přišli o místo k vykonání jedné ze základních potřeb.

Od teď to již bude na nás - zbývá dodělat finální podlahy, vnitřní dveře, koupelny a kuchyni a samozřejmě venkovní věci - plot do ulici, zpevněné plochy, atd. Dá se říci, že první akcí pod naší taktovkou bylo zajištění malíře. To se povedlo myslím na jedničku. Malíř do Kolovrat párkrát zajel a dnes je již vše téměř hotovo. Celý dům je zatím bílý, jen ložnici jsme nechali udělat jemně žlutou (na fotkách to vypadá o dost tmavší, než ve skutečnosti). Ještě uvažujeme o jedné výraznější barvě na jednu stěnu v obývacím pokoji - ta se dodělá ještě později. Zatím to vypadá takto krásně:
Vymalovaná kuchyně
Vymalovaný dětský pokoj
A v ložnici je už taky vymalováno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama